Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
Gezi Alemi ::::: Festival ve Etkinlik Haberleri :::::        
   
Festival ve Etkinlik Haberleri
    Van  
Akdamar Çocuk Ve Gençlik Tiyatroları Şenliği (2024 Nisan)
Türkiye » Van
Van Devlet Tiyatrosu ev sahipliğinde gerçekleştirilen Akdamar Çocuk Ve Gençlik Tiyatroları Şenliği "Her Okul Bir Tiyatro" düşüncesiyle yola çıkmıştır. Şenlik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve »»»»
 
Çatak Kanispi Ceviz Bal ve Alabalık Doğa Festivali (2024 Mayıs)
Türkiye » Van
Kanisipi Alabalık, Bal, Ceviz ve Doğa Festivali, Van'ın Çatak Belediyesi tarafından Mayıs ayının son veya Haziran ayının ilk haftasında iki gün olarak düzenlenmektedir. Festivalin amacı; ilçenin tarihi »»»»
 
Erciş Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali (2024 Mayıs)
Türkiye » Van
Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali Van'ın Erciş ilçesinde Van Valiliği, Erciş Kaymakamlığı, Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı, Erciş Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğa »»»»
 
Ulupamir Kırgız Kültür Şenliği (2024 Haziran)
Türkiye » Van
Afganistan`ın Pamir Yaylası`ndan göç ederek 1982 yılında Van`ın Erciş ilçesine bağlı Ulupamir köyüne yerleşen Kırgızlar, asırlardır yaşattıkları geleneklerini Türkiye`de de sürdürüyor. Erciş İlçesine »»»»
 
Fekiye Teyran Anma Programı (2024 Haziran)
Türkiye » Van
Fekiye (Feqiye) Teyran Anma Programı, Van Valiliği tarafından 2010-2013 yılları arasında Fekiye Teyran Kültür Festivali olarak düzenlenen organizasyon 2014 yılından beri Fekiye Teyran'ı Anma Programı »»»»
 
Doğunun Kanatları Van Erçek Gölü Flamingo Festivali (2024 Ekim)
Türkiye » Van
Doğunun Kanatları Erçek Gölü Flamingo Festivali, her yıl Van Valiliğince Ekim ayında düzenlenmektedir.  "Doğunun Kanatları, Erçek Gölü Flamingo Festivali", flamingoların en yoğun görüldüğü İpekyolu »»»»
 
Toplam 6 kayıtdan 6 tanesi gösteriliyor.